Kvartální benefity

Od I. kvartálu, tj. od 01.01.2023 upravujeme „kvartální benefity“.. To znamená, že nově si můžete za rok nechat proplatit účtenku celkem 4x, každý kvartál jednu ve výši 300Kč ( datum uvedený na účtence se vždy musí vztahovat k danému kvartálu ).

A jaké, že to účty vlastně proplácíme? Obecně ze sportu či kultury, tudíž například sauna, plavání, welnes, hokej, fotbal, squash, divadlo, koncert, kino, rybaření apod..

Jednou ročně navíc přispíváme částkou 500Kč / na dítě člena, pokud se zúčastní školy v přírodě, dětského tábora či lyžařského výcviku.

Před Vánoci pak rozdáváme tradiční vánoční poukázku ve výši 1.000Kč ( provozovny, kde je lze uplatnit, si můžete vyhledat ZDE )

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Předání účtenek k proplacení musí proběhnout nejpozději do jednoho měsíce od skončení daného kvartálu. Po uplynutí této lhůty nárok zaniká, a děje se tomu tak z důvodu účetního. Rovněž na dané účtence nemůže býti uvedeno cizí jméno, takže ideálně ať tam je uvedeno jméno Tvoje ( jakožto člena #ODBORYHYUNDAI ) nebo žádné..

Lístky lze proplatit tak, že je spolu s vypsaným ID číslem a jménem předáte někomu ze členů výboru, nebo je můžete naskenovat a spolu s číslem bankovního účtu zaslat na odborový email: odboryhmmc@email.cz, či vhodit do sběrného boxu na personální vrátnici. Úplně nejsnadnější a nejrychlejší cestou je pak využití kontaktního formuláře.

*** PLATBY JSOU OD NÁS ODESÍLÁNY CCA VE DVOUTÝDENNÍCH INTERVALECH ***